Apie pastolius

Jokia statybų aikštelė, maža ji ar didelė, neapsieina be pastolių. Kiekvienas sutiktų, kad svarbiausia renkantis pastolius, kaip ir bet kurią kitą statybų įrangą, yra kokybė, patogumas ir saugumas. BAUMANN statybiniai pastoliai, nors lyginant su kitų firmų pastoliais yra pigūs, neabejotinai atitinka šiuos standartus:
 

 
1.  Kokybė

BAUMANN MOSTOSTALL - bendra Vokietijos ir Lenkijos įmonė, gaminanti cinkuotus juodojo metalo fasadinius ir modulinius pastolius, aliuminius blokelius, klojinius konteinerius, skirtus perdangoms ir sienoms, pastolių elementus, statybų liftus ir šiukšlevamzdžius statybų atliekoms. BAUMANN MOSTOSTALL - visoje Europoje žinomas ir vertinamas statybinių pastolių gamintojas, kurio produkcija atitinka nustatytus Europos standartus. Gamintojo sertifikatai oficialiai patvirtinti ir Lietuvoje.
2.  Patogumas

BAUMANN statybiniai pastoliai yra lengvi, nesunkiai transportuojami, pritaikomi ir modifikuojami pagal individualius pageidavimus. Instrukcijos paprastos, kurias supras kiekvienas darbuotojas ir nesunkiai sumontuos. Drąsiai galime teigti, kad  BAUMANN fasadiniai pastoliai  yra ypač lengvai montuojami, todėl nereikalingos specifinės profesionalų žinios.
3.  Saugumas

BAUMANN pastoliai yra sukurti taip, kad palaikytų didžiausią įmanomą saugumą, tačiau kiekvieną kartą prieš lipant ant jų, reikia patikrinti sujungimus ir stabilumą. BAUMANN pastolių gamintojams svarbiausia kokybė- su mūsų pastoliais dirba viso pasaulio profesionalai, kurių tarpe BAUMANN jau užsitarnavo gerą vardą.
     
     

Jei ieškote pastolių statyboms, mūsų siūlomi gaminiai palengvins kasdienius darbus, sumažins laiko sąnaudas ir sutaupys laiką.

     

 

        Susisiekite su mumis:     
  +370 609 89851 

2020-04-03 Penktadienis 12:44

Site map